Automobilių parko valdymas
                                                                                                                  Mes valdome automobilius lengvai ir užtikrintai !!!


Apie mus:

Pradėję savo veiklą 2008 metais, nuolat augame ir siekiame teikti aukščiausios kokybės paslaugas Jums ir Jūsų automobiliui. Nuo pat pradžių visą dėmesį skiriame klientui, todėl automobilių remontas yra tik dalis mūsų teikiamų paslaugų, kuriomis siekiame išspręsti vairuojančių klientų problemas.

Kadangi esame užimti žmonės, puikiai suprantame, ką reiškia staiga netekti galimybės vairuoti automobilį. Todėl mūsų tikslas yra, kad Jūs nepatirtumėte nepatogumų dėl Jūsų automobilio. Mūsų tikslas prižiūrėti Jūsų automobilius taip, kad jie negestų. O jeigu sugedo, kad maksimaliai greitai jie vėl turėtų galimybę išlėkti į gatves. 

Siekdami šio tikslo, mes sukūrėme programą ir apjungėme visas pajėgas siūlant naują paslaugą Lietuvoje. T.y. Automobilių parko valdymas. 

Šiai dienai Automobilių parko valdymas yra klaidinantis žodžių junginys. Kadangi Lietuvos įmonės šiuo pasakymų siūlo sekimo įrangas arba veiklos nuomą. O mes "Automobilių parko valdymu" siūlome pilną Jūsų automobilio ar automobilių priežiūrą. Įskaitant automobilių priežiūra, kuro kortelių administravimą, remontus, žalos administravimą, sutartis, įgaliojimus, automobilių pirkimus ar pardavimus ir t.t. T.y. paslaugą į kurią įeina visa abėcėlė automobiliui prižiūrėti. 


Todėl jeigu Jūs susidomėjote Automobilių parko valdymo paslauga, susisiekite su mumis. Ir aptarsime Jūsų automobilio ar automobilių parko poreikius bei pasiūlysime geriausią sprendimą, kad Jūs turėtumėte daugiau laisvo laiko ar, kad Jūsų verslas nesustotų.  


Tel: 8620-41414

El. paštas: info@apv.lt

arba parašykite mums užpildę žemiau nurodytą formą.