Automobilių parko valdymas
                                                                                                                  Mes valdome automobilius lengvai ir užtikrintai !!!


Automobilių parko valdymas - PRIVATIEMS

Kodėl automobilių parko valdymas?


Nes Jums nereikės galvoti ar Jūs atlikote privalomus remonto darbus. Jums nereikės prisiminti ar nesibaigia draudimas, kada sumokėti už jį. Jums nereikės prisiminti kada baigiasi techninė apžiūra. Jums nereikės ieškoti lipduko kada keisti tepalai. Nes Jūsų dokumentai bei visi reikiami priminimai bus vienoj vietoj ir lengvai pasiekiami. 

Priminimai:
Gaukite pranešimus apie draudimo atnaujinimus, draudimo mokėjimus, techninės apžiūros pabaigos laiką, teisių pabaigos laiką ir/ar kitus Jums svarbius priminimus.

Priminimai apie techninę priežiūrą:
Gaukite pranešimus el. paštu dėl planinių techninės priežiūros darbų.

Apsilankymai servise:
Fiksuosime bei analizuosime transporto priemonės techninės priežiūros darbus, išlaidas jiems ir sąskaitas už remontus. Todėl Jūs bet kada galėsite peržiūrėti kas ir kada buvo remontuota. Kuriam laikotarpiui taikomos garantijos ir pan.

Pranešimai apie problemas / gedimus:
Nedelsdami gaukite pranešimus apie reikiamus atlikti remonto darbus. Bet kokiais būdais praneškite mums apie Jūsų automobilio gedimus. Net jeigu gedimas yra smulkus ir jį norėsite remontuoti vėliau. Mes viską užfiksuosime ir esant galimybei sutvarkysime ar priminsime Jums apie gedimus.

Profilaktinės priežiūros planavimas:
Sudarysime priminimus apie visus profilaktinės priežiūros darbus.

Patikrinimai:
Galimybė gauti priminimus apie būtinus periodinius patikrinimus, kad Jūsų transporto priemonė būtų patikrinama laiku bei atliekami visi privalomi remontai pagal gamintojo nurodymus. Tokiu būdų Jūsų automobilis turės aukštą rinkos vertę, kas labai naudinga parduodant automobilį. Bei išlaikysite automobilio ilgaamžiškumą.


Didmeninės kainos:
Kartu su parko valdymo paslauga Jūs gausite ir didmenines nuolaidas remontui, padangoms ar papildomai įrangai.

Pagalba klientams visą parą:
Kad prireikus galėtų kreiptis dėl paslaugų bet kuriuo paros metu, mūsų klientai turi žinoti tik vieną telefono numerį arba elektroninio pašto adresą. Mūsų įmonės pagalbos klientams specialistai pasirūpins visais būtinais darbais, suderins Jums patogų laiką ir prižiūrės darbų vykdymo terminus. 


Draudžiamųjų įvykių administravimas bei remontas:
Sutvarkome visus dokumentus, nuo užregistravimo iki pilno žalos sureguliavimo!
Surenkame ir užpildome visus reikiamus dokumentus įvykio žalai sureguliuoti iki pinigų išmokėjimo.
Atvažiuojame į bet kurią Jūsų nurodytą vietą. Paimame automobilį, suremontuojame. Atlikę remonto darbus, pristatome.
Profesionaliai apžiūrime automobilį!
Nuplauname prieš remontą. Randame visus pažeidimus susijusius su įvykiu. Padarome kokybiškas pažeistų vietų nuotraukas. Pažeistas vietas sutvarkome. 

Padangų priežiūra:

Užtikrinamas sezoninis padangų keitimas, darbų organizavimas ir administravimas: ratų išmontavimas ir sumontavimas, balansavimas bei sandėliavimas ne sezono metu, padangų būklės kontrolė ir administravimas, visų duomenų apie padangas (gamintojas, dydis, protektoriaus gylis, sandėliavimo vieta) apdorojimas.


Padangos:

Keičiame senas padangas į naujas pagal suderintą ridą. Papildomi sezoninių – žieminių ir vasarinių – padangų komplektai.


Automobilių parko kontrolė internetu (GPS sekimas)

Prisijungę prie automobilių parko kontrolės internetu sistemos iš bet kurio kompiuterio, Jūs ir Jūsų darbuotojai gausite naujausią informaciją apie automobilių parką, automobilius ir jų naudotojus.


Automobilių nuoma:

Jeigu prireikia papildomo automobilio, siūlome pasinaudoti trumpalaikės nuomos paslauga. Jums siūlome platų asortimentą – nuo ekonominės klasės lengvųjų automobilių iki limuzino klasės.
Jeigu Jūs susidomėjote Automobilių parko valdymo paslauga, susisiekite su mumis. Ir aptarsime Jūsų automobilio ar automobilių parko poreikius bei pasiūlysime geriausią sprendimą, kad Jūs turėtumėte daugiau laiko sau, darbui ar šeimai.   Tel: 8620-41414

El. paštas: info@apv.lt

arba parašykite mums užpildę žemiau nurodytą formą.