Automobilių parko valdymas
                                                                                                                  Mes valdome automobilius lengvai ir užtikrintai !!!


Kodėl automobilių parko valdymas?

Įmonės, kurioms transportas nėra pelną nešanti veikla, dažnai domisi  automobilių parko valdymo paslauga. Teigiama, kad bendrovės, patikėdamos automobilių parko valdymą mums, gali sutaupyti iki 30-40 proc. lėšų, kurias paprastai turėtų sumokėti logistikos padalinio ar automobilius prižiūrintiems darbuotojams.
Autoparko valdymas nuo veiklos nuomos skiriasi tuo, kad rūpinamasi išskirtinai tik transporto priemonių parku. Ieškome būdų kaip sumažinti išlaidas, padidinti transporto našumą bei pelningumą. 
Dalis šio parko gali būti įmonės, kita dalis gali būti nuomojama ar lizinguojama. 
Nepriklausomai nuo to, ar įmonė pati yra naudojamų transporto priemonių savininkė, ar naudojasi veiklos nuomos paslauga, ar automobilius perka išperkamosios nuomos būdu, jai apsimoka savo transporto valdymą patikėti mums. 
Taip galima sutaupyti lėšų ir nebereikia rūpintis automobilių techninės būklės priežiūra bei kitais dalykais, dėl to nesustoja įmonės darbai ir nepatiriama nuostolių. –  Mes tampame atsakingi už transporto priemonių draudimą, sezoninį padangų keitimą, draudiminės žalos išieškojimą. Paspartėja įmonės apskaita, užtenka tik vienos sąskaitos bei sumažėja išlaidos administravimui. Verslininkai žino ir puikiai supranta, kad jiems nereikia papildomai samdyti personalo šiai sričiai prižiūrėti, todėl galima sutaupyti mokesčių ir atlyginimų dalį.
Įmonės, patikėjusios transporto parko valdymą mums, gali tikėtis sutaupyti nuo 20 iki 40 proc. lėšų.


 Kokios funkcijos atliekamos?

• Kiek įmanoma sumažinsime prastovų laiką dėl techninės priežiūros darbų. 
• Degalai - tai viena didžiausių eksploatacinių išlaidų kurias mes padėsime Jums sumažinti.
• Supaprastinsime įrašus apie vairuotojus ir transporto priemonių paskyrimus bei valdymą. 


Techninė priežiūra ir remonto darbai:

Profilaktinės priežiūros planavimas: 
Priminsime Jums apie visus aptarnavimo darbus (pvz., alyvos keitimus, padangų montavimus ir pan). 


Pranešimas apie defektus: 
Vartotojai gali pranešti apie transporto priemonės problemas mums bet kokia forma. Viber, sms, el. paštu. Mes juos užfiksuosime ir perduosime atsakingiems asmenims. Jeigu tai skubi problema, ją išspręsime nedelsiant. Jeigu neskubi ją galėsime sutvarkyti ir vėliau (pvz: man nedega lemputė ar galėsite ją sutvarkyti keisdami padangas)

Darbų užsakymai:
Pasitelkdami darbų užsakymus, suplanuosime ir atliksime techninę priežiūrą. Peržiūrėsime dalių bei darbų tarpines sumas, užfiksuosime kurios dalys buvo naudojamos ir (arba) kuris mechanikas atliko darbus.

Techninės priežiūros istorija:
Greitai užfiksuosime techninės priežiūros darbus transporto priemonei. Siekiant sukaupti daugiau pagrindinių apibendrinamųjų duomenų (apie atliktus darbus, dalių / darbų išlaidas), ši funkcija naudingesnė, kai darbus atlieka trečiosios šalies teikėjas. 


Degalų valdymas

Degalų metrika:
Degalų sąnaudos (myl./gal., km/l ir l/100 km) automatiškai apskaičiuojamos per kiekvieną degalų papildymą. Stebėsime Jūsų parko degalų suvartojimą bei pagerinsime vairavimo įpročius ir padėsime sumažinti išlaidas degalams.

Vairuotojai ir transporto priemonės:

Informacija apie visas transporto priemones:
Saugosime visą informaciją apie Jūsų parką. Įsigijimo ir nuomos informacija, eksploatacinės išlaidos, būklės istorija, dokumentai ir nuotraukos, svarbios datos ir dar daugiau – viskas pas mus saugoma ir bus pateikta Jums, prireikus.


Automobilių profiliai:
Saugoma išsami Transporto priemonių informacija, statistika, dokumentai ir nuotraukos.

Priminimai:
Gaukite pranešimus apie draudimo atnaujinimus, draudimo mokėjimus, techninės apžiūros pabaigos laiką, teisių pabaigos laiką ir/ar kitus Jums svarbius priminimus.

Patikrinimai:
Galimybė gauti priminimus apie būtinus periodinius patikrinimus, kad Jūsų transporto priemonė būtų patikrinama laiku bei atliekami visi privalomi remontai pagal gamintojo nurodymus. Tokiu būdų Jūsų automobilis turės aukštą rinkos vertę, kas labai naudinga parduodant automobilį. Bei išlaikysite automobilio ilgaamžiškumą.
Numatoma techninė priežiūra
Paskaičiavę laiką ir Jūsų nuvažiuotą atstumą, mes lengvai galėsime numatyti techninės priežiūros planus pagal faktinį transporto priemonės naudojimą. (Pvz mes užfiksavome Jūsų ridą kelis kartus skirtingomis datomis. Taip mes lengvai paskaičiuosime kurį mėnesį bei dieną Jums reikės atlikti techninę priežiūrą pagal nuvažiuotą atstumą tai dienai. )


Didmeninės kainos:
Kartu su parko valdymo paslauga Jūs gausite ir didmenines nuolaidas remontui, padangoms ar papildomai įrangai.

Išlaidos kilometrui realiuoju laiku:
Kiekvienai transporto priemonei automatiškai apskaičiuojamos išlaidos kilometrui ( valandai, myliai). Ši galinga metrika parodo jūsų parko išlaidas pagal naudojimą ir padeda palyginti transporto priemones. (Pvz: SKODA AAA111 - 0,05 / 1 km; SKODA BBB222 - 0,06 / 1 km; SKODA CCC333 - 0,12 / 1 km; taip mes matome, kad automobilis CCC333 viršija kainą lyginant su kitais automobiliais)

• Padidinkite grąžą

Tiksliai peržiūrėkite, kurios transporto priemonės parke kainuoja daugiausia, ir geriau paskirstykite jų naudojimą. Jei turite transporto priemonę, kurios kilometras kainuoja daugiau važiuojant ilgais maršrutais, sukeiskite ją su efektyvesne transporto priemone ir akimirksniu sutaupykite.


Palyginkite transporto priemones

Sekite kiekvieną transporto priemonę ir tiesiogiai palyginkite visų transporto priemonių parke veiklą, kad galėtumėte priimti informuotus parko valdymo sprendimus, paremtus realiojo laiko duomenimis.


• Analizuokite visas išlaidas:

Paprastai vizualizuokite visas  transporto priemonių išlaidas – aptarnavimui, techninei priežiūrai, degalams. Atsižvelgiant į visas išlaidas, jos padalijamos pagal transporto priemonės naudojimą (mylias, kilometrus, valandas) per tam tikrą laiko tarpą.

Darbuotojų ir vairuotojų valdymas


Pagal poreikį vesime išsamius įrašus apie darbuotojus. Nustatysime priminimus apie svarbias datas, pavyzdžiui, vairuotojo pažymėjimo atnaujinimus, priskirsime vairuotojus transporto priemonėms ir vesime priskyrimo istoriją.


Pardavėjų valdymas (servisai, detalių parduotuvės ir pan.)
Seksime svarbią informaciją apie trečiųjų šalių paslaugų teikėjus, degalų pardavėjus, vidaus grupes arba išlaidų centrus, kad tiksliai galėtume pateikti informaciją, kiek išleidžiate kiekvienam pardavėjui.


Ataskaitos

Gaukite ir analizuokite sudėtingas ataskaitas plačiu parinkčių asortimentu.

Pagalba klientams visą parą:

Kad prireikus galėtų kreiptis dėl paslaugų bet kuriuo paros metu, mūsų  klientai turi žinoti tik vieną telefono numerį arba elektroninio pašto adresą. mūsų pagalbos klientams specialistai pasirūpins visais būtinais darbais, suderins Jums patogų laiką ir prižiūrės darbų vykdymo terminus. 


Draudžiamųjų įvykių administravimas bei remontas:

Sutvarkome visus dokumentus, nuo užregistravimo iki pilno žalos sureguliavimo!
Surenkame ir užpildome visus reikiamus dokumentus įvykio žalai sureguliuoti iki pinigų išmokėjimo.
Atvažiuojame į bet kurią Jūsų nurodytą vietą. Paimame automobilį, suremontuojame. Atlikę remonto darbus, pristatome.
Profesionaliai apžiūrime automobilį!
Nuplauname prieš remontą. Randame visus pažeidimus susijusius su įvykiu. Padarome kokybiškas pažeistų vietų nuotraukas. Pažeistas vietas sutvarkome. 

Padangų priežiūra:

Užtikrinamas sezoninis padangų keitimas, darbų organizavimas ir administravimas: ratų išmontavimas ir sumontavimas, balansavimas bei sandėliavimas ne sezono metu, padangų būklės kontrolė ir administravimas, visų duomenų apie padangas (gamintojas, dydis, protektoriaus gylis, sandėliavimo vieta) apdorojimas.

Padangos:

Keičiame senas padangas į naujas pagal suderintą ridą. Papildomi sezoninių – žieminių ir vasarinių – padangų komplektai.

Automobilių parko kontrolė internetu (GPS sekimas)

Prisijungę prie automobilių parko kontrolės internetu sistemos iš bet kurio kompiuterio, Jūs ir Jūsų darbuotojai gausite naujausią informaciją apie automobilių parką, automobilius ir jų naudotojus.

Automobilių nuoma:

Jeigu prireikia papildomo automobilio, siūlome pasinaudoti trumpalaikės nuomos paslauga. Jums siūlome platų asortimentą – nuo ekonominės klasės lengvųjų automobilių iki limuzino klasės.
Jeigu Jūs susidomėjote Automobilių parko valdymo paslauga, susisiekite su mumis. Ir aptarsime Jūsų automobilio ar automobilių parko poreikius bei pasiūlysime geriausią sprendimą, kad Jūsų verslas nesustotų.  

Kontaktai:

Tel: 8620-41414

El. paštas: info@apv.lt

arba parašykite mums užpildę žemiau nurodytą formą.Raktažodžiai:

Parko valdymas, veiklos nuoma, sixt, ald automotive, swedbank, avis, auto valdymas, auto parko valdymas, autoparko valdymas, automobiliu parko valdymas, eco fleet, fleet management, BCE, see mee programa, swedbank autoparko valdymas, mašinų parko valdymas, gps sekimas, drive & save, optifleet, mapon, steris, euroasista, cgates automobiliu parkas, Transporto priemonių parko valdymo sistemos, sixt leasing, ruptela